Rrëfimi unik i Capital T- A është ai në lidhje dashurie? (VIDEO)

By

Capital T ka bërë një rrëfim ekskluziv në emisionin Prive.

Reperi i cili i mungoi intervistave për shumë kohë, u rikthye duke treguar arsyen dhe duke shpalosur shumë gjëra nga jeta e tij private dhe ajo publike.

Ai tregoi cila ka qenë arsyeja e mungesës në televizione por foli edhe për bamirësitë, rutinën e tij, projektet dhe të tjera.

Poashtu, Capo përmendi edhe lidhjet…

A është ai në lidhje dashurie dhe pse nuk e kemi parë kurrë në krah me dikë, e kuptoni duke klikuar mbi videon e mëposhtme të cilën s’duhet ta humbisni./Prive.al

Artikuj të ngjashëm