Çka uroj për Ramazan, Labinot Tahiri? (Foto)

By

Këngëtari Labinot Tahiri përmes rrjeteve sociale ka uruar të gjithë për muajin e Ramazanit.

Labi ka uruar që në të gjitha shtëpitë të mbizotëroj paqja dhe harmonia familjare, teksa nuk ka lënë pa përmenduar as nënën.

“Nënë e dashur dhe e pa zavendsuar, ti mban akoma harmoninë familjare, sepse lutesh për tē gjithē ne! Nuk ndodh që të vi nē shtëpi, e mos të shoh ty duke u falur e duke bërë lutjet për të gjithë” – vazhdon shkrimi i Tahirit.

Labi ka kërkuar  që të lutemi edhe për ndalimin e luftërave në botë. Mesazhin e plotë mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

labi

 

Artikuj të ngjashëm