Çka thotë horoskopi i dashurisë për ju sot?

By

Horoskopi i dashurisë së çdo shenje të zodiakut në astrologji është këtu për të mërkurën, 12 tetor 2022. Mërkuri është tani në Peshorja dhe ne kemi tre planetë që sjellin fokusin tonë në sezonën e Peshores.

Çfarë rezervon horoskopi i sotëm i dashurisë për secilën shenjë të zodiakut të mërkurën, 12 tetor 2022:

Dashi

Jeni në kërkim të një lidhjeje të thellë me një partner që dëshiron t’ju njohë brenda dhe jashtë.

Demi

Dashuria është rrallë një rrugë e qetë dhe ndonjëherë me të vërtetë ia vlen të punosh me një person për të ndërtuar marrëdhënien që të dy dëshironi.

Binjakët

Romanca nuk është gjithmonë një emocion i shpejtë që ndjen kur takoni dikë.

Gaforrja

Nuk e keni problem të merrni këshilla të mira, por kur partneri juaj duket se është pak më shumë shef, mund t’ju fshijë në mënyrën e gabuar. Ju e dini që qëllimet e tyre janë të mira, por nevojitet pak hapësirë ​​për të bërë zgjedhjet dhe gabimet tuaja.

Luani

Një bisedë e mrekullueshme mund të jetë rruga për në zemrën tuaj, Leo. Ju po kërkoni të fshiheni nga këmbët tuaja. Nga bisedat simpatike te energjia karizmatike, është e vështirë të ndalosh së menduari për një person që ka qenë në gjendje t’i flasë zemrës tënde.

Virgjëresha

Dëgjoni se si partneri juaj i trajton ose i sheh paratë. Të gjithë vijnë në një marrëdhënie me bindjet e tyre për mënyrën se si funksionojnë çështjet financiare. Mund të mos jeni në të njëjtën faqe, por kjo nuk do të thotë që mund të mësoni së bashku. Mënyra e vetme për të parë vërtet nëse ka një shans është të bëni pyetje dhe të dëgjoni me të vërtetë.

Peshorja

Kur bëhet fjalë për besimin, ju keni mësuar të përmbaheni pak më parë dhe më pas të jepni atë që keni fituar.

Ju mund të mos jeni ende të gatshëm të ulni vigjilencën tuaj. Do të duhet kohë përpara se të lejoni që një person të hyjë nën lëkurë.

Akrepi

Dera po mbyllet në një flakë të vjetër, Akrep.

Shigjetari

Kur takoni dikë dhe gjërat thjesht klikojnë, shpesh është një shenjë se ata janë pjesë e fisit tuaj të shpirtit.

Bricjapi

Ju dëshironi të ndiqeni, por ka gjithashtu një tërheqje vërtet të madhe drejt lirisë suaj, të cilën nuk dëshironi ta hiqni dorë për askënd.

Ujori

Disa marrëdhënie, ndërveprime dhe biseda ndihen të detyruara, gjë që nuk është argëtuese, Ujori.

 

Peshqit

Të thuash shumë në fillim mund t’ju bëjë të ndiheni të pambrojtur dhe të ekspozuar.

Artikuj të ngjashëm