Çka su pa nga dasma e Fjollës dhe Fisnikut në Maldive?

By

Dje u konfirmua lajmi i para dy javëve që Prive dha për martesën e Fjolla Morinës.

Në Maldive, ajo i tha po, partnerit të saj, biznesmenit Fisnik Syla.

Dje, çifti ndanë me ndjekësit në rrjete sociale momentin e propozimit e sot ka qenë radha e një tjetër detaji – ceremonisë.

View this post on Instagram

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Të dy, të rrethuar nga stafi i hotelit, Fjolla e Fisniku pas ceremonisë formale, shihen teksa shkëmbejnë puthjen e parë si burrë e grua.

Për dukjen e Fisnikut në ceremoni është përkujdesur Mr. Rex teksa Fjolla nuk ka zbuluar se vulën e kujt e mban vello e saj e bardhë.

 

Urime! /Prive.al

No description available.

No description available.

Artikuj të ngjashëm