Era ka bërë një ndryshim në fytyrë (FOTO)

By

Edhe pak ditë kanë mbetur deri në publikimin e këngës së Era Istrefit me motrën e saj Norën.

“Nuk e di” e xhiruar në Kosovë dhe jashtë saj, do të lëshohet më datë 19 të këtij muaji dhe këtë e kanë bërë të ditur vet motrat Istrefi përmes rrjeteve sociale.

Por, para se të dalë kënga, Era ka bërë një ndryshim në fytyrë.

Pasi fluturoi direkt Londrës, këngëtarja postoi fotografi në instastory me motrën e saj Nitën, me të cilën kishte vendosur të ndryshonte edhe flokët.

Era shihej me një vathë në mollëzen e majtë. Artistja u bë edhe bjonde fresh dhe po duket mjaft bukur./Prive.al

Artikuj të ngjashëm