Çka po zihet në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Prive edhe këtë javë ju solli lajme rreth disa të famshmëve shqiptarë.

Në videon më poshtë mund të kuptoni a është Genta Ismajli shtatzënë, çfarë qëndron prapa ‘lidhjes’ së Era Istrefit dhe rreth detaje për duetin e Arilenës me Gjon’s Tears.

Ndiqni videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm