Granit Dërguti bashkon forcat me këngëtaren seksi shqiptare, Prive sjell detajet

By

Së shpejti po vjen një bashkëpunim i ri…

Para disa ditësh, Eva Ndoja, bëri me dije se po rikthehet me këngë të re pas një pauze të gjatë.

Këngëtarja ka vendosur të bashkëpunojë me Granit Dërgutin për një projekt të ri i cili do të dalë së shpejti.

Kënga e punuar nga Granit Dërguti dhe Florent Boshnjaku, me klip të xhiruar në Maqedoni, është ritmike.

Ky është dueti i parë mes këtyre dy artistëve të rinj të cilat kanë arritur të kapin goxha shumë fansa.

Më poshtë një foto e dyshes shkëputur nga klipi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm