Soni e Rozi jo vetëm kolege!

By

Rozana Radi dhe Soni Malaj përpos që janë kolege mes tyre ndajnë një shoqëri të pastër.

Pothuajse gjatë gjithë kohës janë me njëra-tjetrën e kështu ndodhi edhe mbrëmë në festën e ditëlindjes së Genës.

Rozi publikoi një fotografi ku ‘e vogla’ shihet duke e përfaquar miken e saj.

Jo vetëm si shoqe por edhe në raportin kolegial këngëtaret punojnë së bashku.

Shumë këngë të Sonit janë shkruar nga Rozi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm