Pas vezës së famshme, edhe Luana Vjollca kërkon rekord pëlqimesh në postin e fundit

By

Prezantuesja/këngëtarja Luana Vjollca ka kërkuar nga ndjekësit të thyejnë rekord klikimesh në fotografinë e fundit të postuar në Instagram.

Kjo kërkesë vjen pasi ka vënë bast me Sellmën.

Përveç kësaj, Luana me të njëjtin postim bëri me dije se ka arritur 1.4 milion ndjekës në Instagram dhe për këtë ndjehet shumë e lumtur./Prive.al   

Artikuj të ngjashëm