Kida gati këngën e re

By

Pas projektit me titull “Moti”, Kida ka punuar vazhdimisht në studio për të sjellë pranë juve këngë të reja.

Javë më parë ajo qëndroi në Paris ku edhe ka punuar me producentë të njohur dhe të njëjtën gjë po e bën edhe në Prishtinë.

Ajo ka postuar së fundmi një foto në instastory duke treguar se është në studio dhe se diçka e re po ndodhë.

Nuk dihet ende nëse artistja do të vijë në një bashkëpunim mirëpo, lajmi se po sjellë këngë të re së shpejti është shumë i vërtetë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm