Çka ka të re në showbizin shqiptar? (VIDEO)

By

Tashmë e dini se Prive ju sjell çdo të shtunë disa të pathëna për të famshmit shqiptarë.

Këtë javë, zbuluam lajme për Afrona Dikën, Getoar Selimin, Luiz Ejllin dhe Festivalin Kënga Magjike.

Çka po zihet në showbiz?

Ndiqni videon dhe kuptoni të rejat.

Artikuj të ngjashëm