Vajzat e Eminas tashmë kanë biznesin e tyre personal

By

Janë ende ne vitet e para të jetës por Ella dhe Mia, dy vajzat e Emina Çunmulajt, besoni ose jo, kanë biznesin e tyre.

View this post on Instagram

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj)

Sipërmarrja e re mbanë emrin e të dyjave dhe është lokal me ushqime dhe kafe në një prej zonave më të frekuentuara të Nju-Jorkut.

Sigurisht, kjo duhet të ketë qenë ide e babait, miliarderit Sam Nazarian i cili përmes kësaj forme ka vendosur që t’iu “injektojë” idenë e biznesit vajzave të tij që në fëmijërinë e hershme.

Lokali është hapur disa javë më parë dhe pret tashmë klientët në një nga arenat më të mëdha të kulinarisë në Nju-Jork. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm