Më në fund kënga e re e Tunës (VIDEO)

By

Përcollëm çdo imazh dhe ecuri të klipit më të ri të saj, morrëm vesh njerëzit më të cilët kishte bashkëpunuar për realizimin e projektit të saj më të ri dhe tani e tëra u finalizua me lançimin e tij.

“Dy tima” është kënga më e re e Tunës e cila është realizim i Kico Beatz & Cricket Music.
Këngëtarja për vizuelizimin e tij i ka besuar punën Imagine Films derisa për dukjen e saj është përkujdesur Arbër Bytyqi dhe Kaci.

Se si ju vjen tek ju kënga e re e Tunës së famshme, vlerësojeni vet./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm