Çka iu mungon femrave shqiptare sipas Valon Berishës? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, të shtunën që kaloi iu është përgjigjur futbollisti shqiptar Valon Berisha.

A do të falte dy herë në jetë, në çka e kufizoi fama, çfarë iu mungon femrave shqiptare dhe cilit besim fetar i takon?

Këto dhe shumë të tjera i mësoni në videon e mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm