Çka i thotë Valbona Selimllari, Alketa Vejsiut?! (foto)

By

Të dyja janë shumë të suksesshme në botën e medies dhe përtej kësaj kanë angazhime të tjera.

Por pavarëisht këtyre impenjimeve ato gjejnë kohë edhe për jetën sociale.

Këtë gjë e ka bërë të ditur Valbona Selimllari e cila është në jurinë e programit të drejtuar nga Alketa.

Për këtë të fundit Valbona postoi një fotografi ku shkroi: “Është e vështirë të jesh një nënë e mrekullueshme, një biznes ëoman e suksesshme, dhe një mike e mirë në të njëjtën kohë. Por Alketa Vejsiu gjen kohë për gjithçka”.

E përpos programit ku të dyja janë prezente, është bërë i ditur lajmi se Vejsiu dhe Grabocka kanë blerë patentën e ‘Your Sounds Sound Familiar’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm