Çka i bëri bashkë Bleona e Ivën?!

By

Këngëtarja dhe gazetarja të cilat përpara pak javësh u vunë në qendër të skandalit për shkak të sherrit banal mediatik, duket se kanë rënë dakord të paktën në një pikë: sensibilizimi në muajin kundër kancerit të gjirit, duke përdorur të njëjtën shprehje. Në fillim të tetorit ishte Iva ajo që shpërndau një mesazh që tingëlloi gjithashtu thumbues, për femrat që ekspozojnë gjoksin në IG, në vend që të shkojnë të kontrollohen nëse e kanë atë të shëndetshëm. Ndërsa sot, Bleona Qereti ka thënë të njëjtat fjalë, por natyrisht duke e shoqëruar mesazhin e saj sensibilizues, me një nudo artistike. /Lapsi

bleona iva mesazhi

Artikuj të ngjashëm