Çka i ndodhi Elita Rudit kur nuk ishte në dijeni se ishte shtatzënë? (VIDEO)

By

Elita Rudi ka treguar 50 gjëra për emisionin Prive.

Nga familja, jeta personale e deri tek planet e saj, moderatorja e njohur shqiptare zbuloi shumë gjëra për adhuruesit e saj.

Klikoni mbi videon e mëposhtme për të kuptuar çka i ndodhi asaj kur ishte shtatzënë e nuk ishte në dijeni, raportet me Gjikon dhe të tjera./Prive.al

Artikuj të ngjashëm