Stresi: Xhuli është budallicë, por e dua shumë (VIDEO)

By

Teksa mbrëmë në orët e vona, Stresi po hante diçka në kuzhinë, afër tij ka shkuar Xhuli dhe e ka përqafuar.

Stresi në ato momente bëri një shaka, e cila nuk i pëlqeu Xhulit.

“Xhuli është budallicë, por e dua shumë”, është shprehur Stresi.

Ajo i është kthyer duke i thënë që të mos e përsëriste një gjë të tillë.

“Mos më thuaj ashtu, budalla”, i është kundërpërgjigjur Xhuli.

Ndërkaq, Stresi është shpreh se po bënte shaka.

Artikuj të ngjashëm