Samanta dhe Elinel vijnë me ‘Vonë’

By

Këngëtarja Samanta ka publikuar sot projektin më të ri muzikor.

Kënga është në bashkëpunim me Elinel dhe quhet ‘Vonë’.

‘Vonë’ është produkt muzikor i BigDealRecords, me tekst të reperit teksa për vijën melodike është përkujdesur edhe vetë Samanta.

Kjo këngë është e para pas daljes së Samantës nga MaxProduction, zhvillim për të cilin Prive.al raportoi dy javë më parë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm