A e dëgjuat duetin e Remzie dhe Nexhat Osmanit? (VIDEO)

By

Remzie dhe Nexhat Osmani kanë lansuar projektin e përbashkët.

Kënga quhet ‘Moj dashni’ dhe erdhi e shoqëruar me videoklip.

Melodinë dhe tekstin i realizoi vet Remzia ndërsa muzikën e punoi Fatjon Miftari.

Nëse ende se keni dëgjuar, e keni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm