Nora Istrefi mendon se vajza e saj Rene i ngjanë kësaj aktoreje të famshme, si mendoni ju?

By

Këngëtarja e famshme kosovare Nora Istrefi, po sheh ngjashmëri të mëdha mes vajzës së saj dhe një aktoreje të famshme.

Ajo e ka publikuar një fotografi të re të vogëlushes Rene, e cila po duket shumë e lezetshme me flokët e rregulluara me fjongo të kuq.

Madje Nora shkruan se Rene po ngjanë me aktoren e njohur Emma Stone, e cila ka një bukuri tejet klasike.

Dhe po e pamë me vëmendje, vogëlushja pop që ngjanë për nga buzëqeshja me aktoren e cila është edhe fituese e çmimit Oscar!

Artikuj të ngjashëm