Këngëtarja e famshme tregon pse nguroi të bënte publike lidhjen e saj

By

Ndërsa fansat e çiftit e dinë që Camila Cabello dhe Shawn Mendes kanë qenë  bashkë shumë kohë më parë se ta bënin publike, ekziston një arsye e mirë pse në fillim nuk ishin aq të hapur për lidhjen e tyre

Image result for shawn mendes camila cabello

Në një intervistë të re me Los Angeles Times, Camila foli hapur për lidhjen e saj dhe arsyen e vërtetë pse ata i mbajtën gjërat shumë private deri në momentin kur e zbuluan se ishin bashkë.

“Unë mendoj se po e shmangja, po,” tha ajo. “Dua të them, nuk e quaj atë Shawn Mendes, e dini? Unë e quaj emra të përkëdhelur që nuk do t’i them në këtë intervistë. Por e mbajtëm gjatë më private sepse nuk e donim vëmendjen.”

Ajo gjithashtu theksoi se njerëzit ndonjëherë mund të harrojnë se lidhja e tyre është e vërtetë dhe jo vetëm për shfaqje.

“Sapo e bëj atë [them emrin e tij], unë mund të dëgjoj ulërimat dhe them, ‘Jo, jo, jo, nuk po dëgjoni ato që unë po përpiqem të them’. Unë nuk po flas për këtë si ndonjë gjë në Twitter. Ky është i dashuri im. Kjo është e vërtetë “.

Ajo gjithashtu foli për mënyrën sesi, pavarësisht faktit se nuk donte të bënte një këngë tjetër të frymëzuar nga kultura latine, aq shpejt pas Havana, Shawn arriti ta bindte atë të bënin “Señorita”bashkë.

“Shawn më shpjegoi idenë për këngën, dhe për një kohë nuk isha e sigurt nëse do të doja ta bëja atë. Unë nuk kisha asnjë kontekst se ku kënga përshtatet për mua artistikisht.” ajo tha. “Ne jemi vetëm dy fëmijë në dashuri. Mendova, ju e dini çfarë? Ai dhe unë duke kënduar së bashku tingëllojmë shkëlqyeshëm. Unë nuk do ta refuzoj këtë.”

Duket sikur ata morën vendimin e duhur pasi nuk janë nominuar për një Grammy për këngën dhe kanë fituar disa çmime të tjera për të. Si duket Shaën kishte idenë e duhur, mbi të gjitha.

Related image

Artikuj të ngjashëm