Loredana krenohet me linjat e saj pas lindjes pa asnjë ndërhyrje

By

Loredana përveç suksesit të saj në industrinë e muzikës, personazhit paksa kontrovers ajo është mami e vogëlushes Hana.

Image result for loredana shtatzene

Çifti që po përfolën për një ndarje të mundshme kohëve të fundit Mozzik dhe Loredana mirëpritën në jetë vajzën e tyre të parë në dhjetor të vitit të kaluar.

Image result for loredana shtatzene

Teksa Loredana vazhdon me karrierën e saj, ajo shumë shpesh ndan foto në rrjete sociale nga përditshmëria e saj me vajzën dhe shoqërinë – vlen të theksohet se kohëve të fundit Mozzik mungon në këto korniza.

Me anë të një postimi në ditën e djeshme, Loredana ndau një selfie në pasqyre duke treguar trupin e saj të tonifikuar pas lindjes. Ajo shkruan se humbi peshë pa asnjë ndërhyrje kirurgjikale si liposuksion ose aktivitet fizik si fitnes.

“Më e hollë se para shtatzënisë dhe kjo pa liposuksion dhe fitness.”

Pastaj ajo ndan edhe shkrepje tjetër në pasqyrë duke u ndjerë krenare për format e saj trupore pas lindjes së Hanës. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm