Butrinti dhe Don Xhoni nuk do të marrin pjesë në ‘Alba Festival’, kjo është arsyeja!

By

Butrint Imeri, Don Xhoni dhe Hellbanianz nuk do të jenë pjesë e festivalit ‘Alba Festival’.

Ky lajm u konfirmua nga artistët, të cilët përmes disa postimeve në Instagram njoftuan se arsyeja e këtij vendimi është mosrespektimi i marrëveshjes, konkretisht orarit të performancës nga ana e organizatorëve të festivalit.

Ata u kërkuan falje fansave për shqetësimin dhe zhgënjimin që mund të shkaktojë ky vendim i tyre. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm