Pse Stresi dhe Xhuli po dyshojnë në Vedatin?

By

Stresi dhe Xhuli kanë përshpëritur në dhomën e gjumit teksa gjysma e banorëve ishin duke fjetur.

Të dy thanë se po dyshojnë në Vedatin, pasi humoristi po shkruan diçka.

Se çka thanë më tej ata dy e kuptoni në videon më poshtë.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm