Cili është vesi më i keq i Besim Dinës? (VIDEO)

By

60 sekondat e emisionit Prive, iu rezervuan Besim Dinës!

Prezantuesi i njohur shqiptar, dikur komedian, tregoi shumë gjëra për veten përmes kësaj rubrike.

Si e komenton ai martesën, cili është vesi i tij më i keq, për çfarë arsye do ta lëshonte Kosovën dhe a është eksituar ndonjëherë në xhirimet e emisionit Oxygen.

Këto dhe shumë të tjera, mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm