Deklaron hapur këngëtarja: S’kam bërë seks me burrin 1 vit!

By

Këngëtarja e famshme amerikane Pink, ka shokuar me një deklaratë dhënë në një intervistë për gazetën britanike The Guardian.

Ajo ka folur haptazi për lidhjen e saj me bashkëshortin, Carey Hart, duke u treguar më se e sinqertë kur tha se çifti ka pasur kriza të hatashme në martesë.

Pink ka deklaruar se ajo Hart, kanë pasur periudha 1 vjeçare pa bërë seks dhe janë të martuar që 10-të vjet.

Mirëpo sipas saj, monogamia dhe kur vendos që të qëndrosh me një person, do punë e sakrifica dhe kur punon shumë, mund ta shijosh atë lidhje.

Por ajo thekson se Hart është një bashkëshort i shkëlqyer dhe po ashtu, një baba shumë i mirë ngase ata të dy kanë një fëmijë bashkë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm