Artisti i Threedots, tërhiqet nga muzika! (FOTO)

By

Deri këtu ishte…

Artisti i njohur i Threedots, kompanisë së madhe muzikore, hoqi dorë nga muzika.

Bëhet fjalë për DJ e njohur Vik Kraja, i cili përkujdesej për t’i lëshuar hitet e Flori Mumajesit, bashkë në turne.

Ai shkroi në Instagram se është lodhur dhe se deri këtu e kishte por Viki dha edhe arsyen dhe ju mund ta lexoni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm