Cili është e vërteta mes Skivit e Sophie Castriotta-s?!

By

Ishte personi i parë që e priti në aeroportin ndërkombëtar të Prishtinës kur edhe zbarkoi nga Australia.

Nga ajo periudhë, Skivi i Babastars dhe e shpallura stërmbesa e Gjergj Kastriotit, Sophie Castriota janë shndërruar në të pa ndarë.

Bashkë ishin që prej ditës së parë e deri sot,përfshirë edhe ditën kritike të gjuajtjes me armë mes Cozman dhe Noizyt, por paraqitjet në rrjete sociale nuk kanë qenë edhe aq të shpeshta.

Një e tillë është shënuar së fundmi kur edhe Sophie ka postuar fotografi përkrah Skivit duke hequr dilemat e mundshme me mbishkrimin: ‘Shoku më i mirë’ i cili më pas është fshirë si përshkrim nga bukuroshja por ka mbetur në ripostimin e Skivit. A mund të ketë diçka më shumë se shoqëri?! Hmmm.. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm