Shpat Kasapi shkëmben komente romantike me të dashurën e tij

By

Me 29 gusht, Prive.al publikoi pamjet e para të këngëtarit Shpat Kasapi me të dashurën e re.

Lajmi erdhi befasi meqenëse Shpati nuk ka treguar se është i dashuruar. Por duket se kjo histori nuk është e kohës së fundme.

No description available.

Burime pranë këngëtarit kanë zbardhur detaje mbi lidhjen.

“Shpati ka më shumë se një vit i lidhur. Vajza quhet Selvije dhe në të kaluarën ka pasur një sallon bukurie të sajin. Njihet gjerësisht për punën e saj ndër vite pasi ka punuar me fytyra publike në Maqedoni” – i kanë thënë portalit tonë burime të sigurta pranë çiftit.

No description available.

Sot këngëtari, publikoi një fotografi ‘selfie’, dhe ishte ky postimi ku çifti i dashuruar shkëmbyen komente romantike.

View this post on Instagram

🏖

A post shared by Official Instagram personal (@shpatkasapi85) on

E dashura e tij, Selvija i ka lënë një emoji zemër nën fotografinë e postuar, në të cilën këngëtari ia kthen, “Ti je plot dashuri”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm