Cilën të famshme Kaci e rregullon vetëm nga zori? (VIDEO)

By

I ftuar në Prive, ishte artisti i flokëve Kaci.

Ai u përgjigj në “50 pyetjet” duke zbuluar shumë të pathëna nga jeta personale dhe karriera.

Ndonëse ai e shijon punën e tij dhe realizon në perfeksion kërkesat e klientëve ka disa nga ata që ai i rregullon vetëm nga zori.

Lidhur me këtë ai nuk përmendi një emër duke thënë, “Ma mirë nuk po përmendi emër, e din ajo kush është”.

Ndiqni të plotë intervistën e tij në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm