Engjëllusha publikon këngën e re (VIDEO)

By

Engjëllusha Salihu ka publikuar projektin e ri.

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, lëshoi në YouTube këngën me titull “Inat”.

Muzikën e ka puuar Blero dhe Doni ndërkaq tekstin e kanë shkruar Fisi dhe Slicky.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm