CILAT KOLEGE I DËGJON NË VETURË, ROZI? (VIDEO)

By

Këngëtarja Rozana Radi ka raporte të mira me një pjesë të madhe të estradës. Sepse përpos si kolege ajo i shkruan edhe tekstet e këngëve të shumë prej tyre.

E në orët e para të mëngjesit Radi ka zgjedhur të bëj xhiro me veturë e nuk ka ngurruar të bëj edhe video për të treguar preferencat për muzikën shqiptare.

Nga tre video që ka publikuar dëgjohen këngët e Anxhela Peristerit –‘Bye, bye’, Ronela Hajti – ‘Malagati’ dhe Skivi ft. Nora & Mimoza Shkodra ‘-Na’.

Por Rozi bëj kujdes, sepse është errësirë dhe është e këshillueshme të mos përdoret telefoni gjatë vozitjes./Prive.al

https://instagram.com/p/2Zr9A7QNXe

View this post on Instagram

@ronelahajatiofficial zjarrrrrrr 😍😍😍

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on

Artikuj të ngjashëm