PËR KU E MORI VIZËN ERA ISTREFI?!

By

Këngëtarja Era Istrefi në llogarinë e saj në ‘SnapChat’ ka publikuar një fotografi ku shihet mjaft e lumtur.

I gjithë ky gëzim lidhet me faktin se këngëtarja ka marrë vizën dhe tashmë mund të lëviz lirshëm në Europë.

Kjo vizë edhe i lehtëson punën nëse vendos të mbaj koncerte në diasporë, e kur jemi tek muzika këtë të shtunë në Prive, Era prezanton klipin e ri./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm