Cilat emisione po sjellin banorët e BBVK-së?

By

“Vëllai i Madh” sot e ka një sfidë më ndryshe për banorët e Big Brother Vip Kosova.

Ata do të realizojnë emisionet e Klan Kosovës, Rubikonin, Orën e Pasdites dhe Lajmet.

Mirëpo kjo sfidë do të vazhdojë edhe ditët e ardhsdhme me emisione të tjera.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Alaudin Hamiti ishte ai i cili me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram prezantoi edhe emisionet që do të prezantohen nga banorët brenda shtëpisë.

Shihni më poshtë postimin e tij në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm