Meda feston ditëlindjen! Kështu e uron bashkëshortja

By

Këngëtari shumë i dashur, Meda sot feston ditëlindjen!

Ai po mbush sot plot 43 pranvera.

Ndër shumë miq, ndjekës, kolegë dhe familjarë që i uruan ditëlindjen, më i bukuri është ky i bashkëshortes së tij, Luljetës.

Ajo publikoi një fotografi ku shihet pranë Medës, në të cilën shkroi:

“Gëzuar ditëlindjen dashurisë së jetës sime”.

Shumë urime për Medën! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm