Çka gatoi Arbana për banorët e Big Brother VIP? (VIDEO)

By

Arbana Osmani sot ka gatuar për banorët e Big Brother VIP.

Prezantuesja e këtij programi zgjodhi që peshku të jetë dominues në pjatat e tyre, duke përgatitur shumë gjëra të shijshme.

Të gjitha gatimet shkuan në shtëpi dhe më poshtë mund të shihni momentin e ushqimeve të servuara, madje banorët mezi prisnin t’i provonin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm