Cila këngëtare shqiptare po bashkëpunon me producentin e Beyonce?!

By

Po, kjo është e vërtetë!

Këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj e cila ka shumë kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt muzikor i ka dhënë fund pritjes.

Dy ditë më parë në llogarinë Soundcloud të Anxhelinës janë publikuar dy këngë në gjuhën angleze, ‘Love U Better’ dhe ‘Do It Rite’.

Të dyja këto projekte janë krijuar nga Sidney Sëift e ky emër nuk është i panjohur. Sëift ka krijuar edhe këngën ‘7/11’ të Beyonce e ‘Ëe dem Boyz të Ëiz Khalifa’.

Mesa duket tregut botëror do ti shtohet edhe një shqiptare pasiqë Anxhelina po nis një udhëtim të ri. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm