Bashkimi kombëtar nuk është ndryshe!

By

Ndeshja e sotme vëllazërore mes Kosovës dhe Shqipërisë është ndjekur nga stadiumi edhe prej çiftit Big Basta e Vesa Luma.

Njëri nga Shqipëria e tjetra nga Kosova kanë shkëmbyer shallat e kombëtares dhe përfaqësueses duke ndarë këtë moment në rrjetin social Instagram.

‘Kështu duket bashkimi kombëtar’ – ka shkruar Vesa në foton e postuar.

Ndryshe, pak ditë më parë ju njoftuam për lidhjen e ngushtë që çifti ka me sportin në përgjithësi. Duke pasur në konsideratë një fakt të tillë pa dyshim se ndeshja e sotme sidomos për simbolikën e saj nuk duhej humbur në asnjë mënyrë. /Prive.al/

https://instagram.com/p/-B3wktqOVw/

Artikuj të ngjashëm