Cila ishte puna e parë që bëri Muhamed Arifi? (VIDEO)

By

Para se të merrej me aktrimin, Muhamed Arifi ka punuar diçka tjetër.

Përmes 60 sekondave të emisionit Prive, komediani i njohur shqiptar ka treguar shumë gjëra rreth tij në mesin e tyre, edhe punën e parë.

Sa të dashura ka pasur, çfarë bën ilegale dhe kujt i tha të dua për herë të fundit?

Këto por jo vetëm, i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm