Cila ishte pjesa më e ‘tmerrshme’ në dasmën e Jonida Vokshit? (VIDEO)

By

Prezantuesja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi, ka ndarë me publikun “5 datat” më të rëndësishme të jetës së saj.

Përballë Liberta Spahiut, moderatorja flet për karrierën por edhe për jetën personale, përfshirë këtu edhe shtatzëninë dhe vajzën e saj Emi.

Por cila ishte pjesa më e ‘tmerrshme’ gjatë organizimit të dasmës me Besnik Krapin?

Këtë gjë dhe shumë të tjera, i kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm