Sa ka ndryshuar kjo këngëtare prej kur ishte 17 vjeçe?!

By

Ronela Hajati ka kohë që është e pranishme në skenën muzikore. Që në moshë të re filloi të këndonte nëpër festivale.

E këto vitet e fundit ajo është bërë një ndër këngëtaret më të kërkuara të skenës. Ajo poashtu njihet si krijuesja e shumë hiteve të cilat dëgjohen dhe pëlqehen nga audienca.

Por ajo çfarë e karakterizon këngëtaren është thjeshtësia e cila e ka bërë të mos bie pre e trendit të ndryshimeve drastike në pamje. Këtë e ka dëshmuar vetë ajo përmes një fotografie të postuar në profilin e saj të Instagramit kur ishte vetëm 17 vjeçe. Pas kalimit të një dekade ajo ka mbetur e njejta Ronelë. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm