Maria Zeme zbulon moshën kur dha puthjen e parë!

By

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër “60 sekonda” ishte këngëtarja Maria Zeme.

Këngëtarja foli për planet e saj muzikore deri në sezonën e verës si dhe tregoi emrin e reperit më të mirë shqiptar.

Ajo gjithashtu pa filtër zbuloi edhe moshën kur dha puthjen e parë.

Ndiqni të plotë intervistën e saj për të kuptuar më shumë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm