Kjo është këngëtarja shqiptare që u shfaq me armë në fëmijëri (FOTO)

By

Aurela Gaçe është rikthyer pas në kohë.

Këngëtarja hyri në Instagram për të ndarë fotografi nga fëmijëria dhe për të treguar për herë të parë, se dikur u shfaq me armë në skenë.

Por, natyrisht ajo ishte lodër.

“Më falni por mos i akuzoni kot reperat që dalin me armë nëpër klipe, se unë e kam pas mbajt në skenë, haptaz edhe ballë per ballë. Do thoni ju ,ka qënë lodër. Pse ,ne klipe ,thua jane pe verteti?”, shkroi ajo poshtë postimit.

Ndryshe, “Veten dua gjallë” është projekti i fundit i këngëtares./Prive.al

Artikuj të ngjashëm