Cila është fatkeqësia më e madhe e Hekuran Krasniqit?! (VIDEO)

By

‘Ajo më mbyti’ është projekti i fundit që këngëtari Hekuran Krasniqi solli në bashkëpunim me solistin e grupit Fisnikët, Agim Gërguri.

Dyshja së fundmi ishin të ftuar në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku folën edhe më tepër mbi projektin në fjalë e duke zbardhur kështu shumë detaje interesante.

Natyrisht se këngëtarët nuk u lanë as jashtë rubrikës “Kutia” ku u përgjigjën ndaras disa pyetjeve mjaft provokative.

Mes tjerash Hekurani u pyet edhe për atë se cila është fatkeqësia më e madhe në jetën e tij dhe si kush kishte pasur dëshirë të ishte.

Përgjigjet e këtyre dhe shumë pyetjeve të tjera mund t’i kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm