Të premten projekti më i ri nga Stresi

By

‘Mos ma luni gocen’ ishte kënga e fundit nga reperi Stresi e që nga atëherë janë mbushur pothajse një vit pa ndonjë prurje të re.

Duket se kësaj periudhe të gjatë tashmë i erdhi fundi teksa do të jetë dita e premte pikërisht dita e lansimit të projektit më të ri nga artisti.

E me të dhënë lajmin ai morri dhjetra komente e mesazhe nga fansat në drejtim të tij duke treguar se sa të entuziazmuar janë me këtë gjë.

Kënga me shumë gjasa do të titullohet “E boj temëm” dhe do të jetë e pajisur me videoklip i cili është punuar nga MAX Production.

Ky do të jetë projekti i parë por jo edhe i vetmi për vitin 2016 pasi që reperi ka finalizuar tashmë edhe disa produkte të tjera të cilat do ti lansojë së shpejti. /Prive.al/

stresi

 

 

Artikuj të ngjashëm