Cila është dhurata më e çmuar që morri këtë ditëlindje Alban Skenderaj? (FOTO)

By

Është këngëtari më i dashur për shumë vajza, por janë vetëm 2 që Albani ju falë edhe jetën, gruaja e tij Miriami dhe vajza e tyre e vogël Ameli.

Në ditëlindjen e tij të 34, këngëtari ndihet më së i bekuar me prezencën e fëmiut të tij të parë. Kështu është shprehur ai sot me një imazh të përbashkët me vajzën e tij të vogël dhe përshkrimin karshi tij:

“Prezenca e saj ka bere qe kjo te jete Datelindja me e bukur e jetes time. Faleminderit te gjitheve per urimet dhe dashurine qe na dhuroni.
Nje perqafim te ngrohte nga Ameli, Miriami dhe une”/PRIVE.AL/

12998541_10154205900694684_5938188723848293139_n

Artikuj të ngjashëm