Enca mbulon vetëm pjesën e sipërme të trupit. (VIDEO)

By

E tillë është Enca, sa herë që dëshiron të ndajw sukseset me fansat e saj përkujdeset që këtë ta bëjë në mënyrëm më të veçantë.

Kënga e saj më e re sapo që u lancua arriti të grumbullojë 1 milion klikime, pastaj 2 milion dhe ja ku është me milionin e 3të.

Këngëtarja e hitit “Dreq” për të ndarë këtë lajm ka zgjedhur një mënyrë bukur të nxehtë, duke realizuar kështu një video teksa këndon  këngën e saj shumë të pelqyer nga fansat.

Një bluzë e thjeshtë sa për të mbuluar pjesën e sipërme është veshja e Encës në këtë video./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm