Çifti i aktorëve të njohur, bëhen prindër për herë të tretë

By

Blake Lively dhe Ryan Reynolds kanë mirëpritur fëmijën numër tre.

Sipas Us Weekly, Lively lindi dy muaj më parë dhe çifti i famshëm kanë arritur ta ruajnë atë një sekret qysh atëherë.

Emri dhe gjinia e bebes ende nuk është e ditur.

Fansat nuk e dinin që edhe Lively ishte shtatzënë derisa shkoi në tapetin e kuq për Pokemon Detective Pikachu në maj me barkun e saj të fryrë.

Blake Lively and Ryan Reynolds at the premiere of "Pokemon Detective Pikachu". Picture: Angela Weiss / AFP

Reynolds dhe Lively, të cilët janë martuar që nga viti 2012, tashmë kanë dy vajza: James Reynolds, 4 vjeç dhe Inez Reynolds, 2 vjec.

Çifti janë jashtëzakonisht privatë dhe në fillim të këtij viti Reynolds foli për Fatherly.com në lidhje me vendimin e tij për t’i mbajtur fëmijët e tij jashtë vëmendjes.

“Ne jetojmë një jetë normale aq sa mund të jetojmë,” tha ai. “Fëmijët tanë nuk janë pjesë e Instagramit ose mediave sociale. Unë flas për ta, por kurrë nuk postoj foto të tyre dhe as Blake. Nuk është diçka për të cilën do të dëshironim të bëhemi pjesë.

“Të jesh në publik është një zgjedhje që njerëzit duhet të lejohen të bëjnë kur janë në moshë. Unë kurrë nuk do të dëshiroja që ata të më urrenin për këtë. Unë dua që ata të kenë një fëmijëri sa më normale të jetë e mundur. ”

Blake Lively and Ryan Reynolds at the 2014 Met Gala. Picture: Mike Coppola/Getty Images

 

Artikuj të ngjashëm