Foton më të veçantë të familjes së Teuta Krasniqit se keni parë akoma!

By

Aktorja Teuta Krasniqi pak ditë më parë mori vëmendjen e medias me setin fotografik për fundvit.

Për të parën herë, familja e saj u shfaq e plotë.

Ndryshe prej seteve fotografike të mëparshme ku aktorja më e suksesshme në Kosovë shfaqej me Tarën, kësaj rradhe ajo doli në imazhet e ndara me bashkëshortin Adonis Morina dhe vajzën e dytë Kaia-n.

E megjithëse janë postuar shumë fotografi, duket se një prej më të rrallave është ruajtur për më në fund.

Në imazhin e ri të ndarë nga Adonis Morina, ai shihet teksa puth vajzën Kaia, kurse Teuta, Tarën. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm